თბილისში მესამე სასტუმრო Reikartz იხსნება
უახლოეს მომავალში თბილისში Reikartz — ის ბრენდის ქვეშ ახალი სასტუმრო - King Tamar. საერთაშორისო სასტუმროების ქსელის სტანდარტების დანერგვის შემდეგ, ობიექტი დაიწყებს სტუმრების გახარებას მყუდრო ოთახებით,  საუზმეებით და სტუმართმოყვარე პერსონალით, რაც სასტუმროში ყოფნას ნამდვილად კომფორტულს გახდის.
Reikartz King Tamar არის თანამედროვე 3 * დონის სასტუმრო. იგი მდებარეობს  დედაქალაქის ისტორიულ ნაწილში - "გოგირდის აბანოების" ტერიტორიაზე, რომელიც გთავაზობთ ძველი ქალაქის ულამაზეს ხედებს. სტუმრებს მოემსახურებათ სხვადასხვა კატეგორიის კომფორტაბელური ნომრები, დარბაზი საუზმისთვის, მრავალფუნქციური საკონფერენციო დარბაზი, ასევე ადგილი პარკინგისთვის.
კომპანიის შესახებ
Reikartz Grup Otel არის საერთაშორისო სასტუმროების ქსელი, რომლის მთავარი კომპანია რეგისტრირებულია თურქეთის რესპუბლიკაში. იგი აერთიანებს 80-ზე მეტ სასტუმრო ობიექტს თურქეთში, უზბეკეთში, უკრაინაში, საქართველოში, ყაზახეთში, შვედეთსა და გერმანიაში. იგი  არის ყველაზე დიდი სასტუმრო ოპერატორი ცენტრალურ აზიასა და უკრაინაში.

Third Reikartz hotel opens in Tbilisi
A new hotel, King Tamar, will soon open in Tbilisi under the Reikartz brand. After the implementation of the standards of the international hotel chain, the facility will begin to delight guests with cozy rooms, hearty breakfasts and hospitable staff, which will make your stay at the hotel truly comfortable.
Reikartz King Tamar is a modern 3* hotel. It is located on a hill in the historical part of the capital - in the Sulfur Baths area, which offers stunning views of the old city. It offers comfortable rooms of various categories, a breakfast room, a multifunctional conference room, as well as parking spaces.
Reikartz Grup Otel is an international hotel chain whose parent company is registered in the Republic of Turkey. It unites more than 80 hotel facilities in Georgia, Kazakhstan, Ukraine, Uzbekistan, Sweden and Germany, and is also the largest hotel operator in Central Asia and Ukraine.