თბილისში მესამე სასტუმრო Reikartz იხსნება
უახლოეს მომავალში თბილისში Reikartz — ის ბრენდის ქვეშ ახალი სასტუმრო - King Tamar. საერთაშორისო სასტუმროების ქსელის სტანდარტების დანერგვის შემდეგ, ობიექტი დაიწყებს სტუმრების გახარებას მყუდრო ოთახებით,  საუზმეებით და სტუმართმოყვარე პერსონალით, რაც სასტუმროში ყოფნას ნამდვილად კომფორტულს გახდის.
Reikartz King Tamar არის თანამედროვე 3 * დონის სასტუმრო. იგი მდებარეობს  დედაქალაქის ისტორიულ ნაწილში - "გოგირდის აბანოების" ტერიტორიაზე, რომელიც გთავაზობთ ძველი ქალაქის ულამაზეს ხედებს. სტუმრებს მოემსახურებათ სხვადასხვა კატეგორიის კომფორტაბელური ნომრები, დარბაზი საუზმისთვის, მრავალფუნქციური საკონფერენციო დარბაზი, ასევე ადგილი პარკინგისთვის.
კომპანიის შესახებ
Reikartz Grup Otel არის საერთაშორისო სასტუმროების ქსელი, რომლის მთავარი კომპანია რეგისტრირებულია თურქეთის რესპუბლიკაში. იგი აერთიანებს 80-ზე მეტ სასტუმრო ობიექტს თურქეთში, უზბეკეთში, უკრაინაში, საქართველოში, ყაზახეთში, შვედეთსა და გერმანიაში. იგი  არის ყველაზე დიდი სასტუმრო ოპერატორი ცენტრალურ აზიასა და უკრაინაში.

В скором времени в Тбилиси под брендом Reikartz откроется новый отель — King Tamar. После внедрения стандартов международной гостиничной сети, объект начнет радовать гостей уютными номерами, сытными завтраками и гостеприимным персоналом, что сделает пребывание в отеле по-настоящему комфортным.
Reikartz King Tamar — это современный отель уровня 3*. Он расположен на холме в исторической части столицы — в районе «Серные бани», откуда открывается потрясающий вид на старый город. К услугам гостей комфортабельные номера различных категорий, зал для завтраков, многофункциональный конференц-зал, а также парковочные места.
Reikartz Grup Otel — международная сеть отелей, головная компания которой зарегистрирована в Турецкой Республике. Объединяет более 80 гостиничных объектов в Грузии, Казахстане, Украине, Узбекистане, Швеции и Германии, а также является крупнейшим гостиничным оператором в Центральной Азии и Украине.