თბილისის ცენტრში გაიხსნა ახალი 4* სასტუმრო Reikartz
საერთაშორისო სასტუმროს ბრენდი Reikartz აფართოვებს თავის ქსელს საქართველოში და წარმოადგენს ახალ 4* სასტუმროს — Reikartz Avlabari Tbilisi
სასტუმრო მდებარეობს დედაქალაქის ერთ-ერთ უძველეს უბანში, ავლაბრის მეტროდან ფეხით სავალ მანძილზე. ნომრების ფონდი შედგება მშვიდი, მყუდრო და თანამედროვე ოთახებისგან,  კატეგორიები "Standard", “Standard with balcony” და “Deluxe with balcony.” სასტუმროს ფანჯრებიდან იშლება თვალწარმტაცი ხედი ძველი ქალაქსა და წმინდა სამების ტაძარზე.
Reikartz Avlabari Tbilisi-ში შეგიძლიათ ისარგებლოთ   რესტორნის მომსახურებით ვერანდით, ლობის ბარით, საბანკეტო დარბაზით და მრავალფუნქციური საკონფერენციო დარბაზით, რომელიც გათვლილია 100 სტუმარზე.
კომპანიის შესახებ
Reikartz Grup Otel არის საერთაშორისო სასტუმროების ქსელი, რომლის მთავარი კომპანია რეგისტრირებულია თურქეთის რესპუბლიკაში. იგი აერთიანებს 80-ზე მეტ სასტუმრო ობიექტს თურქეთში, უზბეკეთში, უკრაინაში, საქართველოში, ყაზახეთში, შვედეთსა და გერმანიაში. იგი  არის ყველაზე დიდი სასტუმრო ოპერატორი ცენტრალურ აზიაში.

A new 4* hotel Reikartz has opened in the very center of Tbilisi
The international hotel chain Reikartz is expanding its presence in Georgia and presents a new 4* hotel - Reikartz Avlabari Tbilisi.
The hotel is located in one of the most ancient districts of the capital, within walking distance from Avlabari metro station. The number of rooms consists of quiet, cozy and modern rooms of the categories "Standard", "Standard with balcony" and "Deluxe with balcony". From the windows of the hotel you can enjoy a picturesque view of the Old Town and the Church of the Holy Trinity.
In Reikartz Avlabari Tbilisi you can use the services of a restaurant with a veranda, a lobby bar, a banquet hall and a multifunctional conference hall for 100 guests.
Reikartz Grup Otel is an international hotel chain whose parent company is registered in the Republic of Turkey. Unites more than 80 hotel facilities in Georgia, Kazakhstan, Ukraine, Uzbekistan, Sweden and Germany. In Uzbekistan and Kazakhstan, Reikartz Grup Otel is the largest hotel operator in Central Asia.