თბილისის ცენტრში გაიხსნა ახალი 4* სასტუმრო Reikartz
საერთაშორისო სასტუმროს ბრენდი Reikartz აფართოვებს თავის ქსელს საქართველოში და წარმოადგენს ახალ 4* სასტუმროს — Reikartz Avlabari Tbilisi
სასტუმრო მდებარეობს დედაქალაქის ერთ-ერთ უძველეს უბანში, ავლაბრის მეტროდან ფეხით სავალ მანძილზე. ნომრების ფონდი შედგება მშვიდი, მყუდრო და თანამედროვე ოთახებისგან,  კატეგორიები "Standard", “Standard with balcony” და “Deluxe with balcony.” სასტუმროს ფანჯრებიდან იშლება თვალწარმტაცი ხედი ძველი ქალაქსა და წმინდა სამების ტაძარზე.
Reikartz Avlabari Tbilisi-ში შეგიძლიათ ისარგებლოთ   რესტორნის მომსახურებით ვერანდით, ლობის ბარით, საბანკეტო დარბაზით და მრავალფუნქციური საკონფერენციო დარბაზით, რომელიც გათვლილია 100 სტუმარზე.
კომპანიის შესახებ
Reikartz Grup Otel არის საერთაშორისო სასტუმროების ქსელი, რომლის მთავარი კომპანია რეგისტრირებულია თურქეთის რესპუბლიკაში. იგი აერთიანებს 80-ზე მეტ სასტუმრო ობიექტს თურქეთში, უზბეკეთში, უკრაინაში, საქართველოში, ყაზახეთში, შვედეთსა და გერმანიაში. იგი  არის ყველაზე დიდი სასტუმრო ოპერატორი ცენტრალურ აზიაში.

Международная гостиничная сеть Reikartz расширяет присутствие в Грузии и представляет новый отель уровня 4* — Reikartz Avlabari Тбилиси.
Отель расположен в одном из древнейших районов столицы, в пешей доступности от станции метро Авлабари. Номерной фонд состоит из тихих, уютный и современных номеров категорий «Standard», «Standard with balcony» и «Deluxe with balcony». Из окон отеля открывается живописный вид на Старый город и храм Святой Троицы.
В Reikartz Avlabari Тбилиси можно воспользоваться услугами ресторана с верандой, лобби-баром, банкетным залом и многофункциональным конференц-залом на 100 гостей.
Reikartz Grup Otel — международная сеть отелей, головная компания которой зарегистрирована в Турецкой Республике. Объединяет более 80 гостиничных объектов в Грузии, Казахстане, Украине, Узбекистане, Швеции и Германии. В Узбекистане и Казахстане Reikartz Grup Otel является самым крупным гостиничным оператором в центральной Азии.