Reikartz აგრძელებს ინვესტიციებს სწრაფად განვითარებად უცხოურ სასტუმროების ბაზრებზე
Reikartz Hotel Group არის დინამიურად განვითარებადი კომპანია, რომელიც დაინტერესებულია გეოგრაფიული გაფართოებით ზრდის დიდი პოტენციალის მქონე ქვეყნებში, მათ შორის სასტუმრო ინდუსტრიაში. ბოლო ერთი წლის განმავლობაში ყაზახეთში, საქართველოში და უზბეკეთში 6 თანამედროვე სასტუმრო გაიხსნა.
უზბეკეთში გასაშვებად ემზადება კიდევ ორი ​​სასტუმრო ობიექტი და 2023 წლის ბოლოსთვის იგეგმება მათი რაოდენობის 12-14-მდე გაზრდა. მანამდე უზბეკეთის სიდიდით მეორე ადმინისტრაციული ცენტრის მერის მოადგილის, ქალაქ ნამანგანის ინვესტიციების და საგარეო ვაჭრობის დეპარტამენტის ხელმძღვანელის ინიციატივით გაიმართა შეხვედრა სასტუმრო Reikartz-ის მერისა და განვითარების დირექტორის მონაწილეობით. ჯგუფი ვიტალი ანოხინი.
ნამანგანის ტურისტული პოტენციალი და საინვესტიციო მიმზიდველობა დღითიდღე იზრდება, ასევე ტურიზმის სექტორში მიმდინარე რეფორმებისა და უცხოური კაპიტალის მოსაზიდად ხელსაყრელი შესაძლებლობების შექმნის გამო. ვიტალი ანოხინმა ხაზგასმით აღნიშნა, რომ ეს რეგიონი არის ერთ-ერთი პრიორიტეტული მიმართულება უზბეკეთში Reikartz სასტუმროების ქსელის განვითარებისთვის.
მთავარი ახალი ამბები Reikartz აგრძელებს ინვესტიციებს სწრაფად განვითარებად უცხოურ სასტუმროების ბაზრებზე

Reikartz continues to invest in rapidly developing foreign hotel markets
Reikartz Hotel Group is a dynamically developing company interested in geographical expansion to countries with great potential for growth, including in the hotel industry. Over the past year, 6 modern hotels have been opened in Kazakhstan, Georgia and Uzbekistan.
Two more hotel facilities are being prepared for launch in Uzbekistan, and by the end of 2023 their number is planned to be increased to 12-14. Earlier, at the initiative of the Deputy Mayor of the second largest administrative center of Uzbekistan, the head of the department of investments and foreign trade of the city of Namangan, a meeting was held with the participation of the Mayor and Development Director of Reikartz Hotel Group Vitaly Anokhin.
The tourism potential and investment attractiveness of Namangan are growing day by day, also due to ongoing reforms in the tourism sector and the creation of favorable opportunities for attracting foreign capital. Vitaly Anokhin emphasized that this region is one of the priority areas for the development of the Reikartz hotel chain in Uzbekistan.