Reikartz აგრძელებს ინვესტიციებს სწრაფად განვითარებად უცხოურ სასტუმროების ბაზრებზე
Reikartz Hotel Group არის დინამიურად განვითარებადი კომპანია, რომელიც დაინტერესებულია გეოგრაფიული გაფართოებით ზრდის დიდი პოტენციალის მქონე ქვეყნებში, მათ შორის სასტუმრო ინდუსტრიაში. ბოლო ერთი წლის განმავლობაში ყაზახეთში, საქართველოში და უზბეკეთში 6 თანამედროვე სასტუმრო გაიხსნა.
უზბეკეთში გასაშვებად ემზადება კიდევ ორი ​​სასტუმრო ობიექტი და 2023 წლის ბოლოსთვის იგეგმება მათი რაოდენობის 12-14-მდე გაზრდა. მანამდე უზბეკეთის სიდიდით მეორე ადმინისტრაციული ცენტრის მერის მოადგილის, ქალაქ ნამანგანის ინვესტიციების და საგარეო ვაჭრობის დეპარტამენტის ხელმძღვანელის ინიციატივით გაიმართა შეხვედრა სასტუმრო Reikartz-ის მერისა და განვითარების დირექტორის მონაწილეობით. ჯგუფი ვიტალი ანოხინი.
ნამანგანის ტურისტული პოტენციალი და საინვესტიციო მიმზიდველობა დღითიდღე იზრდება, ასევე ტურიზმის სექტორში მიმდინარე რეფორმებისა და უცხოური კაპიტალის მოსაზიდად ხელსაყრელი შესაძლებლობების შექმნის გამო. ვიტალი ანოხინმა ხაზგასმით აღნიშნა, რომ ეს რეგიონი არის ერთ-ერთი პრიორიტეტული მიმართულება უზბეკეთში Reikartz სასტუმროების ქსელის განვითარებისთვის.
მთავარი ახალი ამბები Reikartz აგრძელებს ინვესტიციებს სწრაფად განვითარებად უცხოურ სასტუმროების ბაზრებზე

Reikartz продолжает инвестировать в активно развивающиеся гостиничные рынки зарубежных стран
Reikartz Hotel Group — динамично развивающаяся компания, заинтересованная в географической экспансии в страны с большим потенциалом для роста, в том числе в гостиничной сфере. За последний год в Казахстане, Грузии и Узбекистане были отрыты 6 современных отелей.
К запуску в Узбекистане готовятся еще 2 гостиничных объекта, а до конца 2023 года их количество планируется увеличить до 12-14. Ранее по инициативе Заммэра второго по величине административного центра Узбекистана — начальника управления инвестиций и внешней торговли города Намангана — состоялась встреча с участием Мэра и директора по развитию Reikartz Hotel Group Виталия Анохина.
Туристический потенциал и инвестиционная привлекательность Намангана растут день ото дня, в том числе благодаря проводимым реформам в сфере туризма и созданию благоприятных возможностей для привлечения иностранного капитала. Виталий Анохин подчеркнул, что данный регион является одним из приоритетных направлений для развития сети отелей Reikartz в Узбекистане.
Главная Новости Reikartz продолжает инвестировать в активно развивающиеся гостиничные рынки зарубежных стран